Mit kell tudni az emelt szintű biológia érettségihez?

Figyelt kérdés
Egyedül fellehet rá készülni? Már nem járok iskolába és nagyon tanárra sincs pénzem.
2010. aug. 27. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként éppen nem a helyes írásoddal dúltad fel a korábbi válaszolót, hanem a helytelennel. :-PPP A helyesírás, amire te gondolsz, az egy szó. :-) (Az előző vagyok.)
2010. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Menjetek a faszomba!
2010. aug. 28. 17:46
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon szívesen segítettem, öröm ilyen kulturált magyar szakossal találkozni. Ha még van kérdésed, tedd fel bátran.
2010. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

komolyan, csodálkoztok, hogy kiakadt? Feltesz egy normális kérdést, és ti a helyesírásával piszkáljátok mert egy szót egybe irt? úristen, most mi lesz?:| mintha veletek soha nem fordult volna elő... kis tökéletesek.:)

szerintem érdemes elölről kezdeni az egészet, átnézni mindent.:) megoldani a régi érettségi feladatokat, és az sem kizárt, h szükséged lesz egy magántanárra... de azt majd úgyis érezni fogod, h milyen szinten vagy...:)

2010. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Bár nem ismerem a kérdezőt, de meg merem kockáztatni, hogy kulturáltabb, mint azok, akik a helyesírásával voltak elfoglalva. Valószínűleg én is így reagáltam volna. A 18:48-as milyen álszent.:)
2010. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Na most lehet fikázni meg álszentezni, de konkrétan mégis én adtam meg azt a linket, amire rákattintva (a jogszabályok alatt) a legkonkrétabb válasz van az eredeti kérdésre. Ennél pontosabb választ senki nem adott, csak veritek a nyálatokat, hogy most mindenki jól beszólhat. A kérdező meg éppen megköszönhette volna, ha tényleg annyira túlteng a kultúrától, ahelyett, hogy mosdatlan szájjal beugasson, erre volt a válaszom a "szívesen". Hátha ebből szájbarágás nélkül is leesik neki a fene nagy főkultúrájával, hogy nem köszönet meg a segítséget, csak elküldött a valahová. Na sziasztok, további kellemes csámcsogást, a kérdésre mindent összefoglalva egyedül én válaszoltam.
2010. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!