Mit kell tudni az emelt szintű biológia érettségihez?

Figyelt kérdés
Egyedül fellehet rá készülni? Már nem járok iskolába és nagyon tanárra sincs pénzem.
2010. aug. 27. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha suliba se jársz, úgy nehéz. De különtanár nélkül is megoldható, tapaszatalatból mondom.

A követelményrendszert megtalálod az oktatási minisztérium honlapján.

2010. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
esélyed sincs...
2010. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pszichológiára akartam menni emelt magyarral és nyelvvizsgával de nem lett annyi pontom és csak magyarra vettek fel. Ezt is el akarom végezni, de utána szeretném megint megpróbálni a pszichológiát és lehet, hogy emelt biosszal többre megyek. Majd meglátjuk. Köszönöm a válaszokat és az utolsó válaszoló barátságos biztató hozzáállását.
2010. aug. 28. 09:37
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Off: Most fogsz elküldeni a fenébe, de magyar szakra jársz és nem tudod az igekötős igék helyesírását, amit általános iskola 3. osztályában tanítanak? fel lehet készülni: igekötős ige közbeékelt szóval 3 szóba írandó, mert nem a fellehet az ige, hanem a felkészülni.

(Most jön a "késő van, fáradt voltam, persze, hogy tudom, csak elírás" stb, ezt mellőzd. A te érdekedben szóltam.)

2010. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha elvégzed a magyart, utána fizetős lesz a pszichó, ugye tudod?
2010. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mentegetőzök. Ne haragudj, hogy feldúltalak a helyes írásommal. Bár a kérdésre is válaszolhattál volna, de nem baj.
2010. aug. 28. 11:03
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
olyan jó, mikor a kis gólyajelöltek irogatják, hogy ezt is meg azt is el akarom végezni. szerintem nem igazán vagy képbe milyen egy egyetem. majd az első vizsgaidőszak után...
2010. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, szerintem hagyjuk, mert nem is nagyon ismerjük egymást, ennek ellenére, marha könnyen alkottok véleményt rólam. Felejtsétek, hogy kérdeztem. Majd megoldom egyedül. Különben kis gólyák? Most mi van? A dedóban vagyunk?
2010. aug. 28. 11:44
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Kezd el előröl a középiskolás biológia tankönyvet és tanuld meg a 12.-ig. Nézegesd a korábbi érettségi feladatokat és azokból is sokat tanulhatsz. Nem olyan vészes az emelt biológia érettségi, mint ahogy itt beállítják. Semmiképen nem mondanám, hogy nincs esélyed, ha tanulsz szorgalmasan. De készülj fel, hogy kemény lesz az egyetem mellett. De elég szar ez az oldal, ne itt kérdezősködj, ha nem akarod, hogy folyton bunkózzanak veled. Sok sikert!
2010. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Rizsa helyett: itt utánanézhetsz tételesen is a részletes érettségi követelmények között.

[link]

2010. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!