Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanul/tanult valaki Szarvason...

Tanul/tanult valaki Szarvason Óvónőnek, vagy Tanítónőnek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?Milyenek a tanárok?Mennyire nehéz?Kolis vagy albérletes voltál?Milyenek a szabadidős lehetőségek? Egyszóval minden érdekelne:)
2010. aug. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyu ott tanult, persze az 20 évvel ezelőtt volt. Akkoriban nagy szám volt oda járni, anyu szerette. Apuval ott jött össze.

Sajnos nem tudom, hogy milyen most az oktatás színvonala, azt tudom,hogy mikor megyünk rokontlátogatni, vagy szórakozni, van diákélet rendesen. Anya kolis volt.

2010. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagynéném ott tanít, de nem tudom milyen tanár... Amúgy szarvasi vagyok. most jöttem haza külföldről. kicsit unalmas a város most, de szeptembertől biztos jobban beindul, ahogy elkezdődik a suli. amúgy szép kis hely, van egy-két jobb szórakozóhely, de vhogy mikor én itthon vagyok, mindig mindenhol kevesen vannak...sportolni is lehet, kajakozni-kenuzni, van sportpálya, konditerem, teniszpálya, bowlingozni is lehet. mozi csak hétvégente van már, nem tudom, még mi érdekel.
2010. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második vagyok, még az jutott eszembe, hogy volt egy barátnőm is, aki odajárt, szerette a sulit is, a tanárokat is, a csoptársait is. igaz a végén mégsem fejezte be a sulit, mert kiment külföldre.
2010. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Mondjuk én az a típus vagyok,aki nem szeret utazgatni,ezért is parázom egy picikét.Szerintem albérletes leszek,és jó lenne egy pár tapasztalatot hallani:)

Köszönöm a válaszokat,és persze várok még:)

Mentek a zöld kacsók:)

2010. aug. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!