Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a matek nemzetk...

Mennyire nehéz a matek nemzetközi gazdálkodáson?

Figyelt kérdés
Szeretnék nemzetközi gazdálkodást tanulni . Az angolt b2 - es szinten beszélem a németet gyengébben . Egyedül a matek miatt érzem nehéz kihivásnak sajnos csak 35 % lett az érettségim matekból , de minden másból 80% felett. Matekra soha nem tanultam így nem tudom ha gyakorolnék stb esetleg menne-e vagy pedig totál hülye vagyok hozzá. Szerintetek így lehetetlen lenne elvégezni? Esetleg személyes tapasztalat? Vagy valaki járt már így? Segítsegek :/

2021. máj. 30. 08:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tervezek Magyarországon maradni. Ha sikerülne értelmes szinten elsajátítanom a nyelvet, akkor oda ki mennék egy mesterképzésre.
jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor az a javaslatom, attól függetlenül, hogy most japánt tanulsz, hogy a célországod nyelvére feküdj rá. 3 év alatt el tudsz jutni szakmai B2 szintre, és ez NAGYON hasznos lesz a célországban, nem csak a tanulmányaid alatt, hanem a karriered során is. A legtöbb nagy kultúrában (például német, francia) nem jutsz messzire, ha nem beszéled folyékonyan a helyi nyelvet, még multinál sem.
jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Egy ismerősöm nemzetközi gazdálkodáson tanult, csak angolul beszél, és mégis egy nagy banknál dolgozik Svájcban, és keres pár millió forintot havonta... Célországom egyébként Amerika, azon belül New York.
jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor jiddisül vagy héberül kezdj el tanulni. 😂😂


Nem amúgy. A lehető legkönnyebben úszd meg a nyelvvizsgát ahogy tudod. Ha japánul tanulsz, akkor japánból.

jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!