Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Manapság milyen szakra érdemes...

Manapság milyen szakra érdemes továbbtanulni menni?

Figyelt kérdés
Kérdezem ezt én, aki nem épp matek zseni, inkább magyar és történelem ami érdekelne, fő szempont, hogy később ellehessen a diplomával helyezkedni..Nincs ötletem, hogy hova menjek továbbtanulni, milyen szakra..
2010. aug. 24. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

én úgy tudom, hogy magyarral, törivel főleg csak alacsony fizetésű állások vannak, és az is kevés.


nyelvekkel hogy állsz?

2010. aug. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
akkor a nyelvekre gyúrj rá
2010. aug. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

magyar emelttel mehetsz gyógypedagógusnak, logópédus (beszédhibás mindig van), jelnyelvi tolmács, satöbbi, börtönpszichológiát is tanulhatsz,

töri emelttel mehetsz marketingre, nem nagy téma, én sem vagyok matekzseni gimiben sorozatban buktam meg, mégis megy

államigazgatásira esetleg.

2010. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak a magyart és a történelmet szereted, akkor egyértelműen csak tanítani tudod.
2010. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!