Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A dietetikus szak hogyan is...

A dietetikus szak hogyan is néz ki illetve mik az elvárások?

Figyelt kérdés

Pécsre vagy Debrecenbe akarok jelentkezni dietetikus szakra és elolvastam a követelményeket stb. Azt hittem, hogy a 8 félévet elvégzem és azzal kész, de egy barátnőm szerint utána még mesterképzésre kell járnom úgy hogy most kicsit megzavarodtam.

Valaki tudna segíteni, hogy ez akkor pontosan miből is áll?


Köszi előre is a válaszokat! (17/L)



2021. ápr. 19. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges a mesterképzés ha nem akarod. Nekem sincs msc-m és dietetikus vagyok.
2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%

Csak megvetéssel tudok nyilatkozni az un. dietetikusokról. Bohócok, nem értenek semmihez. Példásan bemagolják az ezer éve megdőlt nevetséges étkezési dogmákat és olyan szinten vannak, hogy a lekváros kenyér is étel.

Ilyen szakmának egyáltalán nem kellene létezni, de szerencsére általában semmibe veszik őket és nem tudnak elhelyezkedni.

2021. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!