Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SE ETK- ra kötelező a kémia...

SE ETK- ra kötelező a kémia emelt?megmondom őszintén nagyon régóta tudom, hogy dietetikus szeretnék lenni viszont testvérem bioszkémia fakton van nagyon jó eszű de még neki is meggyűlik vele a gondja. bioszt nagyon szeretem és mellé magyart v kémia

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítségeket!

2021. jan. 7. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ETK-s vagyok és én közgáz + angol kombóval érkeztem:)

Nem kötelező a kémia emelt.

2021. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kémia érettségi. Viszont nem árt, ha megbarátkozol a tárggyal, mert ha már a gimis alapok se mennek jól (nem versenyszinten, de azért értsd őket), akkor nagyon szívás lesz az egyetem, mert a dietetikusoknak is vannak kémiás óráik. Nem sok és nem vegyész nehézségű, de gyenge alapokkal elég húzós.
2021. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szín ötös vagyok bár nagyon sokat kell hozzá tanulnom a tanárom nagyon szigorú és sokat kell nála tanulni , viszont megtanítja! koszonoom
2021. jan. 8. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én német emelttel+angollal szeretnék bekerülni:)
2021. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell emelt a felvételhez de kell tudni a szerves,szervetlen kémiát,ha egy tanácsom lehet évközben tanulj sokat különben teljesíthető de a sok felesleges főzelék recept magolástól hamar elmehet a kedved ettől a csodás szaktól :)
2021. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Aki nem biosszal felvételizett, annak hogy megy a szak?🤗

2021. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!