Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MIlyen kutyás katasztrófa...

MIlyen kutyás katasztrófa védelmi sulik vannak és hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Imádom a kutyákat.Az interneten rákerestem a kutyás szakmákra és ez a kutyás katasztrófavédelmi dolog nagyon megtetszett segíteni az embereken meg ilyesmi és azt nem tudom hogy hol lehet ilyen szakmát tanulni vagy milyen iskola kell hozzá?Mit kell elősször elvégeznem most végzek majd 8.dikból elősször hova kell mennem?
2010. aug. 18. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értünk ezalatt, de ha azt, amire gondolok, biztosan átgondoltad? Katasztrófa helyzetekben a kutyás csapatok dolga nem más, mint az összedőlt házak, romok alatt keresni, és kimenteni onnan az embereket, akik az esetek legnagyobb százalékában sajnos már halottak! A katasztrófavédelem oldalán kéne körbe nézni, avagy ha más nem, akkor náluk érdeklődni, hogy hogyan is lehetne hozzájuk bekerülni. Egy rendvédelmi szakközépiskolával lehet hogy előrébb lennél, de én azt mondom teljesen fölösleges, egy gimnáziumból is ugyanúgy továbbtanulhatsz bármilyen irányba!
2010. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!