Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szörnyen rettegek a felvételit...

Szörnyen rettegek a felvételitől! Valami tanács?

Figyelt kérdés
Pl én reggelizni nem tudok ha stresszelek, elég ha csak csokit egyek? Vagy hogy kéne ennem mit reggelire és mit vigyek?
2021. jan. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap nem ettem semmit kb ami nem volt annyira jó döntés. Valami olyat vigyél szerintem magaddal amivel nem tudod összekenni a lapot, meg nem szemetel. Én szőlőcukrot vittem. Vagy esetleg még lehet gyümölcsöt, diákcsemegét. Igazából azt vigyél amit szeretsz. És próbálj meg azért pár falatot enni otthon, mert az agyadnak is kell valami tápanyag, és nem kifejezetten jó ha a dolgozat írása közben korog a gyomrod mert elvonja a figyelmed.
2021. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) szerinted otthon miket jó enni?
2021. jan. 20. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Néhány ötlet:

Kakaó, sonkás-sajtos zsömle

Tea, avokádókrémes pirítós

Tej, eperlekváros kalács

Tea, körözöttes rozskenyér

Banánturmix, 2 db Győri JóReggelt reggeliző keksz


Ami biztos: ne csak müzlit (főleg ne ezeket a puffasztott, cukros pelyheket) egyed, mert az írásbeli 10-kb. 12-ig tart, márpedig az agyad nem fog működni egy tányér müzlitől délig.

Nyilván előző este gondolkodj előre, tehát pl a körözöttet, avokádókrémet meg kell csinálni stb.

Azt azért ne feledd, hogy összesen 45 perc lesz a magyarra és 45 a matekra, szóval szerintem nem közben kell eszegetni, mert egyszerűen nem lesz annyi idő.

2021. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyél tojásrántottát, az rengeteg tápanyagot tartalmaz, kedvedre állíthatod össze és mivel rengeteg fehérjét tartalmaz, ezért nem leszel éhes a megmérettetés alatt.

Én azt ettem a felvételi írása, illetve az előrehozott érettségi vizsgák előtt is.

2021. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! hogy sikerült? :)
2021. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!