Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettsegi vizsgánál mit kell...

Érettsegi vizsgánál mit kell csatolni a jelentkezési laphoz?

Figyelt kérdés

Az előző évben érettségiztem le magyar(közép szint), matek (közép szint), töri (közép szint), angol (középszint) és biológia (emelt szint) tantárgyakból.

2021 májusában még szeretnék egy emelt kémia érettségit tenni és ezzel kapcsolatban vannak kérdéseim.

A jelentkezési lapon kívül milyen kötelezettségeim vannak? (Gondolom már meglévő érettsegi, személyi azonosság stb bemutatása)

Esetleg van már valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Valamint szükséges egyes tantárgyakból mentesítésre szolgáló igazolás ha már azokból leérettségiztem?


Köszönm a válaszokat!



2020. nov. 24. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is májusban kémiázok. Nekem mindenki,aki ilyen helyzetben volt azt mondta, hogy a volt sulidtól kérj segítséget, nekik minden adatod megvan és leszervezik neked a dolgokat segítenek a jelentkezésben így biztos nem marad el semmi.
2020. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm szépen!
2020. nov. 25. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!