Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 35 évesen én leszek a legörege...

35 évesen én leszek a legöregebb az egyetemen?

Figyelt kérdés
Ki fogtok nézni? Miskolcra megyek.
2010. aug. 8. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Lesznek idősebb oktatók is :)
2010. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Barátnőm 45 éves anyja most fejezte be. :D Persze 2. diplomáját, a munkájához kellett, és levelezőn.
2010. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is levelezőn és munka mellett.
2010. aug. 8. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Levelezőn nem gáz, de nappalin se. Nálunk volt ilyen fazon, jófej volt, bírtuk. :D Meg egy 32 éves csaj, őt is csipáztuk. :D
2010. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

milyen szakra mész kérdező? egyébként nem leszek öreg, idősebbek vannak mindig a levelező szakon, anyának pl volt 50 éves csoptársa is, és én is találkoztam az egyetemen vizsgaidőszakban ilyen 40 év körüliekkel :)


21L

2010. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Levelezőn? Hát ott tuti nem. Nappalin már esélyesebb. De nem hiszem, hogy ebből probléma lenne, ha elég szociális vagy.


Én 24 évesen kerültem 18 évesek közé, nappalira, hát szar is volt az első félévem. De magamnak (is) köszönhettem, mert elég negatívan álltam az emberekhez. Aztán persze szép lassan én is megtaláltam a helyem.


Sok sikert a beilleszkedéshez!


25/L

2010. aug. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is lesz egy 24 éves csoporttársam, hát lehet nem a kora miatt, de elég nagyképű egy csávó. :D Nem bírjuk barátnőmmel, úgy áll hozzánk, mintha ő különb lenne valamivel is. Amúgy 2. voltam.

19/L

2010. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most végeztem Miskolcon, a jogi karon (levelező ). A magam 32 évével átlagosnak számítottam. Volt tőlem fiatalabb is, és idősebb is.
2010. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsónak: Milyen a levelező jogi kar? Ha minden igaz szeptembertől én is ott kezdek :) jó volt a társaság? Bocsi az off-ért csak örülök h találtam vkit :D
2010. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nappalin sanszosz lenne, de levelezőn tuti nem. ahova én jártam, ott még a gimibe se lennél te a legidősebb (esti tagozat volt). szóval ne aggódj ezen.
2010. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!