Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az OKJ egyenlő lehet egy...

Az OKJ egyenlő lehet egy szakmunkás bizonyítvánnyal?

Figyelt kérdés
Esti érettségire szeretnék menni, viszont elvárás az, hogy legyen szakmunkás bizonyítvány.

2020. szept. 24. 21:25
 1/8 A kérdező kommentje:
18/L
2020. szept. 24. 21:25
 2/8 A kérdező kommentje:
8 általánosom van meg.
2020. szept. 24. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te csak 4 éves érettségi képzésre mehetsz.
2020. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az illetékes iskolát kérdezd meg. Én úgy mentem nyelv tanfolyamra hogy okj volt a feltétel de nekem nem volt csak feor számos képesítésem. Azt mondták az nem ugyan az és szerintük nem mehetek, de megkérdezik a tanfolyam indítókat (munkaügyön keresztül adtam be a papírokat). Végül mehettem, azt mondták nekik mindegy igazából csak valami szakmáról legyen papírom hogy tanultam szakmát valamikor. Nekik mindegy, hogy szakmunkás, okj vagy mi. Nem tudom ez mennyire működik érettséginél, de egy próbát megér, hogy megkérdezd.
2020. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb problémám, hogy OKJ ra se lehet menni a vírus miatt ..😭 Nem indítanak meg mindig ..
2020. okt. 9. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen? 😨 Nállunk késve ugyan de indítottak, sógornőm ment, áprilisban kellett volna indulnia de csak augusztusban indult. Hát akkor meg mást nem tudsz csinálni csak várni, amíg nem indul valami.
2020. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!