Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Designkultúra szakról mit...

Designkultúra szakról mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon megtetszett a desingkultúra szak, de nincs olyan ismerősöm aki ilyen szakra jár és tudna róla mesélni.

Van olyan aki ezt tanulja, ha igen ilyen, szereted?



2020. aug. 4. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

felvi.hu

egyébként büfészak

2020. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Büfészakok: turizmus-vendéglátás, kommunikáció média, media design, designkultúra (nem tudtam eddig, hogy létezik).
2020. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És ezek csak a legnagyobbak! A lista hosszú!
2020. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Igazából nem ismerem a szakot, az interneten megtalálod az infókat de így hallásra a területe alapján, nem egy túl keresett diploma. Szerintem keress olyan szakot ami érdekel is és hasznos is.
2020. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Annyira szeretem, hogy ha az embernek fingja nincs valamiről, akkor azt csuklóból leszólja :D
2020. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami abba a témába tartozik az nem lehet értelmes szak. Vagy akkor mond el, hogy neked mi az értelmes és majd én sorolom azt is, hogy nekem mi az értelmes jó?
2020. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!