Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy felvegyenek egy főiskolára?

Figyelt kérdés
11. évvégén megbuktam matekból és most 12.-ben sem állok valami fényesen így közel félév előtt. Sajnos humán beállítottságú vagyok, ebből kifolyólag nem szeretnék olyan iskolát választani, ahová szükséges a matek.
2008. nov. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leerettsegizni csak letudsz belole, ugye?

Ha a tobbi tantargybol jo vagy, akkor mehetsz foiskolara. Mar szinte mindenki jar fosulira, nehogy azt gondold, hogy mindenki jo volt matekbol.

Lehet hogy nem a legerosebb fosulira kerulsz be, de szeles a valasztek, ugyhogy tanulj, tanulj, tanulj!!!

2008. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tavalyi érettségiket szemezgetve megtudnám csinálni. De köszönöm szépen a választ :) És mindent megteszek, hogy felvegyenek :)
2008. nov. 26. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne kelljen matekból felvételizni, tehát kizárt a TTK, az orvoskar, a műszaki karok, a KTK, de még egyes bölcsész szakok is (szociológia, pszichológia, itt azért rendesen nyomják a matekot). Ha nem ilyenre mész, hanem mondjuk könyvtárosnak, humán menedzsernek, vagy hasonlónak, nem lesz lényeg a matek. Én két nyelv-szakos vagyok, ponthatáros kettessel csúsztam át az érettségin, az egyetemen viszont majdnem mindenből ötös vagyok. A matekkal engem is ki lehetett volna kergetni a világból...
2008. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. nov. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!