Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tantárgyból a legkönyeb...

Melyik tantárgyból a legkönyebb emelt szintű érettségit tenni?

Figyelt kérdés

30%-ot kell elérni hogy meglegyen?

van olyan suli ahol megvan határozva h leg mennyit kell elérni?

többletpontnál számít h hány %-ot értem el?


2010. júl. 27. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
matekból
2010. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
többletpontnál azt hiszem, 30 vagy 40%-ot kell elérni, de csak akkor számolják a többletpontot, ha ezt a tárgyat számolják a felvételihez is, akkor pedig nagyon lehúzza. így nem érdemes emelt szintűt írni...
2010. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

30%-ot kell elérni.

Szerintem amiből könnyű ennyit elérni : magyar, töri, nyelvek, amiből nem annyira : természettudományos tárgyak.

(de ha készülsz valamennyit, akkor semmiből nem probléma ennyit elérni) Viszont a százalék számít a felvételinél!!!!!!

2010. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyarból nem könnyű elérni a 30%-ot.
2010. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én tuti fizikából csinálnám, nekem az a könnyű. attól függ, hogy te miben vagy jó. de ahogy írták előttem, nem mindegy, hogy az adott szakra, ahova jelentkeztél milyen tárgy kell, nem mindegy, hogy melyiket csinálod meg.
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%-ot kell elérni, hogy meglegyen. Nincs olyan iskola. Az nagyon is számít hány százalékos lett az érettségid. Az meg, hogy melyik könnyű képességektől függ. Ha matekból 2-es vagy, akkor biztos nem lesz könnyű neked a matek.
2010. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tényleg lehúzza az emeltszintű?

hogy tudom kiszámítani ,h. ha lenne most emelt szintűm egy tárgyból akkor hány pontom lenne?

2010. júl. 27. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a minimális 30%-ot vagy akörüli értéket érsz el, akkor bizony lehúzza a pontjaidat, ill. az átlagot. Ha pedig abból számolod ki az érettségi pontjaidat, nagyon jó jön legalább egy 80% körüli eredmény...
2010. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

www.felvi.hu

Itt a pontszámító kalkulátor. Itt számold a pontjaid.

2010. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. Az emelt szintnél is a % számít, csak ha 30% fölé sikerül, kapsz érte +40 pontot.

Azaz egy emelt 60%-os érettségi olyan, mint egy közép 100%-os.

Jah és csak akkor kapsz érte pontot, ha felvételi tárgy.

Nem lenne semmi értelme, hogy pl biosz és kémia a felvételi tárgy, és te mondjuk töriből csinálnál emeltet. Ha így lehetne, mindenki ezt csinálná....

De nem lehet.

2010. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!