Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A középiskolában való továbbta...

A középiskolában való továbbtanuláskor, az átlagnál a 7. évvége és a 8. első féléve számít?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ..

Van ahol a központit nézik, van ahol saját felvételit iratnak, van ahol csak a magatartás/szorgalom jegyeket nézik, van ahol meg a 7. évvégi és 8. félévi jegyek átlagát nézik :)

De a legtöbb helyeken nem számolják bele az ilyen rajz, tesi, technika stb. tantárgyakat.

Dehát mondtam attól függ.. Ha most mondjuk tesi tagozatos suliba akarsz menni, akkor ott azt fogják nézni.

Sok szerencsét :)

2008. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 9.osztályos szóval nagyjából leírom,hogy nálam mi volt. Nálam az 5.,6.,7. osztály évvégi és 8.osztály félévi jegyeit nézték 10%-ban, a központi ért 80%-ot és 10%-ot ért a szóbeli. Körülbelül,mindenhol így megy...Bár,hogy lesz-e szóbeli és hogy az mennyire számít bele,az iskolától függ. Leginkább a központi lesz fontos,szóval hajrá,adj bele mindent! Sok sikert,és sikeres felvételieredményt kívánok!
2008. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2008. nov. 19. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nah akkor megint első válaszoló lennék és ez tulajdonképpen a ketteskének szól, meg persze a kérdezőnek is :)

Szal nálam pontosan az ellenkezője volt. A központit SEHOL sem kérték.

De viszont kérdeznék.. kedves kérdező.. milyen suliba akaródzol menni? :)

2008. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gimibe:D
2008. nov. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!