Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehet részképzésen...

Hogyan lehet részképzésen részt venni külföldön? Ha mondjuk tanulok Magyarországon, de ugyanazon a szakon szeretnék tanulni egy fél évet külföldön (Európában maradva, tudom, hogy Amerika csak a milliomoscsemetéknek való)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
erasmus
2010. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ösztöndíj, hanem részképzés érdekelne. Amiért esetleg én fizetek.
2010. jún. 4. 13:05
 3/4 anonim válasza:
Az Erasmussal elvégezhetsz egy szemesztert küldföldön és még fizetik is.
2010. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a magyaro.i főiskolán/egyetemen kell megkérdezni, ahol tanulsz, mert azért vmi megállapodás biztos kell, h legyen a sulid, meg a külföldi suli között, ahol tanulni szeretnél. csak úgy, nem hallgathatsz fél évet itt, fél évet ott...esetleg itthon halasztasz egy évet, és jelentkezel külföldön egy sulira, de akkor meg nem számít bele a tanulmányaidba...
2010. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!