Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Biológus külföldön? Keresett...

Timido kérdése:

Biológus külföldön? Keresett állás?

Figyelt kérdés

most 11. es vagyok, és biológia-kémia fakton vagyok. gondolkoztam régebben az orvosin, de soknak vélem azt a 6 évet. Szeretnék ki menni külföldre, és úgy gondoltam, hogy biológusnak megyek. az alapot elvégezném itthon, aztán a mesterképzés vagy a doktori ( nemigazán értem még ezeket ) de azokat külföldön végezném el, és ott is dolgoznék. Milyen megélhetés lehetőségeim lennének? Most tanulok angolul németül és spanyolul.

Vagy ha van egyéb ötletetek, vagy véleményetek, bármit szívesen elolvasok!


2009. szept. 26. 00:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
már nem azért de ha észrevennénk, akkor ez az ország haldoklik. a brutto 250nek örülni lehet lassan... sok más ember 8órákat gürcöl és kemény fizikai munkát végez minimálbérért. inkább előre kell törni nem beletörődni abba hogy ez van ez juttot. ha nem tetszik változtatni kell, nem sírni
2011. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Tisztelt második válaszoló (2009-10-11 15:35) elég régi kérdés ez mégis megpróbálok írni:D esetleg ha látod hogy írtam akkor privátban kérdezhetnék pár dolgot most kezdem énis az egyetemet és lenne egy két kérdésem hogy hol helyezkedhetnék el, kiváltképp a biológus szakma bár eléggé lehangoltak az olvasottak
2011. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 2009-10-11 15:35-s vagyok, kérdezz privátban bátran.
2011. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia!Most vagyok 11.-es és ezek a kérdések foglalkoztatnak engem is.Érdeklődni szeretnék, h végül is mit választottál. :)
2016. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!