Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyáron szeretnék Németországba...

Nyáron szeretnék Németországban;egy kis városban tanulni. (17 éves vagyok) Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

#angicab
2013. márc. 17. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted? Mihez van ötletünk?

Milyen szinten vagy a nyelvből? Iskolával mennél ki vagy ösztöndíjjal vagy csak egyénileg? Mennyi időre?


Egy csomó megválaszolatlan kérdés...


Adj támpontokat!

2013. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Középszinten vagyok.Egyénileg mennék ki 1,5 hónapra nyáron.Fejleszteni szeretném a német tudásom,mert külföldön szeretnék majd élni.
2013. ápr. 3. 21:14
 3/4 anonim válasza:
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, van ötlet!!!! Én tavaly Augsburgban voltam, idén Berlinbe megyek. Tavaly ifis tanfolyamra, idén felnőttkurzusra megyek. A Big Ben nyelvsuli szervezte, a kinti nyelviskolám: did-deutsch institut. [link] [link] Tavaly 17, idén 18 vagyok. Mindkét évben 3 hét a kinntartózkodás időtartama. Yrj pricit nyugodtan!! :)))
2013. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És Augsburg kisváros! :) Kb. mint Debrecen, de az német viszonyokhoz mérve kicsi.
2013. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!