Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy is van ez a "röghöz kötés"?

Hogy is van ez a "röghöz kötés"?

Figyelt kérdés
Csak munkára vonatkozik, tovább/másik egyetemre mehetek tanulni külföldre magyar egyetem elvégzése után?

2013. jan. 3. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mehetsz, de ettől függetlenül ugyanúgy le kell dolgozzad a taníttatásod árát itthon.
2013. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha másik szakon tanulok tovább, és csak azzal fogok dolgozni?
2013. jan. 3. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Ha nem végzed el, akkor nem, mivel nem is tudsz elhelyezkedni a szakmádban (mert nincs). De ha már elvégzel egy alapképzést, akkor muszáj ledolgoznod azt is.
2013. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha itthon tanulsz akkor, akkor kell ledolgoznod a képzésed kétszeresét ha a képzést befejezted. Ha nem fejezed be akkor kifizettetik veled viszont nem kell ledolgoznod. Speciális eset amit írsz de nyilván mehetsz mivel eus állampolgár vagy, útlevelet amúgy is szerezhetsz ha eun kívülre mész viszont akkor utána vagy haza kell jönnöd ledolgozni az időt vagy mivel egyáltalán nem biztos, hogy utána hazajösz vagy nem tudom lehet, hogy kifizettetik veled úgy is.
2013. jan. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!