Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kitörölték a "Jelentkezés...

Kitörölték a "Jelentkezés külföldi egyetemre" nevű Felvi topikot. Miért?

Figyelt kérdés
Remélem csak áttették máshová, de sehol se találom. Ha valaki tud róla valamit, hogy miért/hova tűnt el, és meg is osztja velem annak nagyon örülnék. :)Nem tudom, hogy szúrta-e valakinek a szemét, de ha direkt törölték ki, az elég szomorú :( Ha tud valaki valami archív linket, ahol visszanézhetném a régebbi hozzászólásokat az is nagyon jó lenne, mert már egy jó ideje olvasom, sok hasznos infó volt benne, viszont mindent nem tudtam megjegyezni, és már most hiányzik. :( Ha tud bárki bármit róla, légyszi írjon, fontos lenne :S

2012. dec. 3. 17:19
 1/10 Dubi ***** válasza:
93%
Biztos nem akarja a kormány h külföldre menjenek a diákok tanulni :D Talán majd a középiskolásokat is röghöz kötik xD
2012. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy nem csak nekem tűnt el..:( nekem is hiányzik:(
2012. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

persze lehetne újat is csinálni, csak

1. van-e (ott) értelme

2. hogyan találják meg akik eddig is nézték

3. honnan szedjük elő a régi kommenteket??? :@

2012. dec. 6. 17:49
 4/10 A kérdező kommentje:
én mondjuk szívesen nyitok újat, csak legyen valami :S nem is tudom miért, de nekem rohadt gyanús, hogy a pont a felvételi előtti utolsó hajrában tűnik el... :@ 1. hozzászóló neked kell sajnos igazat adnom :(
2012. dec. 6. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bonamy vagyok, a felvi.hu fórum (elég régi:)) tagja.


sajnos nem tudok mást belelátni a dologba, mint hogy a jelenlegi kormány ezzel próbálja majdnemhogy cenzúrázni az internetet és igyekszik minden olyan topikot eltüntetni (legalábbis a saját oldalukról), ami akármennyire is promótálja a külföldi továbbtanulást.


írtam az ügyfélszolgálatnak a felvi.hu-m e-mailt ez ügyben, kérlek titeket, akik régebben sokat ott voltatok, hogy ti is írjatok nekik (rákérdezve, hogy miért zárták be minden előzetes figyelmeztetés nélkül valamit kérni, hogy állítsák vissza).


felháborítónak tartom a dolgot, és ez ügyben kapcsolatban képes vagyok akármeddig elmenni; főleg azért, mert anno nekem is hatalmas segítség volt a felvi.hu-s fórum, másrészt meg mert mi a f*** (elnézést, akik ismertek, tudjátok, hogy nem szokásom káromkodni); nagyon sokáig csendben ültem idekint és nem szóltam bele semmibe, de nálam ez az a dolog, ami túl megy egy határon. ezek szerint aki külföldön akar továbbtanulni, az csinálja ezt más kereteken belül, ne a felvi.hu-n. ja, töröljük is az egészet, nehogymá valaki ötleteket kapjon a 2 napja bejelentett keretszámváltozások mellett.


na persze, ez számomra teljesen felháborító, úgyhogy külföldi magyarok vs kormány párbaj beindult. addig is, ha üziztek itt, felveszlek titeket facebook-on és kialakítok egy külföldi továbbtanulós csoportot (vagy valami hasonló, hogy a jelentkezési határidő előtt alig egy hónappal, a nagy hajrában se maradjatok teljesen magatokra) :-) no para, itt vagyok, itt vagyunk és meg fogjuk találni a csoportot, a régi közösséget - felvi.hu keretein kívül vagy belül.

2012. dec. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia Bonamy! :) Nem tudtam, hogy te is nézed ezt az oldalt, pont most akartalak megkeresni fb-on, erre pont válaszoltál. :D Igaz, nem nagyon írogattam a fórumba, inkább végigolvastam (és szerencsére eddig mindent meg is találtam..)de most egy kicsit kihúzták a gyufát, úgyhogy fűt a harcikedv :D Én is írtam nekik, kíváncsi vagyok milyen választ kapok (ha egyáltalán kapok).. +bejelöltek fb-on, remélem nem gond :)
2012. dec. 7. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
énis írtam nekik, együtt hátha erősebbek vagyunk!:)
2012. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszatért az oldal :)
2012. dec. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dubi ***** válasza:
100%
wow, ezt nem vártam
2012. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megint kitörölték az oldalt a nyomik? Mert én nem találom..
2013. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!