Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Motorfejlesztőnek tanulnék...

Motorfejlesztőnek tanulnék tovább! Milyen sulit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tanulmányi eredményeim jók. Motorblokkok terén sok tapasztalatom van. Beszéltem sok emberrel sulikról mindenki ellentmondásosan nyilatkozik. Ti milyen sulit ajánlotok? Mérnöki diploma lehetõseég, mesterképzés, autógyár érdekeltség, egyszerû elhelyezkedés?

#Motorfejlesztés
2012. okt. 18. 21:39
 1/3 Nagilum válasza:
BME közlekkart tudom ajánlani. Én elvégeztem, kemény dió, de megéri. Egyenes út az Audi-hoz, vagy ahova akarod.
2012. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorben az Audinak mar kulon kara van az ottani egyetemen, maga az egyetem nem tudom milyen kepzest ad, de az Audi ott van helyben, ha ott tanulsz biztos lesz melod.
2012. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A BME-n nem is tudtam, hogy van olyan kar. Viszont a győri SZIE arról meg, az járja, hogy túl sok nem egyetemi szintű intelligenciával rendelkezőt vesznek oda fel akik hamar kibuknak és emiatt rossz a hírneve a sulinak állás szerzés terén. De mesterképzést ott gondoltam.
2012. okt. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!