Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha gimi után mindenképpen az...

Ha gimi után mindenképpen az angollal szeretnék továbbtanulni, akkor milyen szakot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Imádom az angolt, egyszerűen függő vagyok, és valami olyan dolgot szeretnék majd csinálni aminem ak alapja az angol. Mit ajánlanátok? valami olyan dolgot amivel érek is valamit. Anglisztikán gondolkodtam, de olvastam róla elég sok negatívumot is, hogy azzal semmit nem ér az ember, max a mekiben dolgozhat...
2012. okt. 17. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ennyire nagyon angolozni akarsz, akkor anglisztika,de ott nem túl jó a helyzet -itt a mekire gondolok :D

sztem ha anglisztikát választasz akkor úgy h mellette tanulsz még egy nyelvet

vagypedig vmi más képzésre jelentkezz ami szintén érdekel(het) amivel többre mész, aztán tudsz jelentkezni anglisztika keresztfélévre -már ha bírsz egyszerre 2 sulit csinálni

2012. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mondjuk a másik amin gondolkoztam, az a vendéglátás-idegenforgalom, a turizmus dolog. angol nyelven. arról mi a vélemény? az mindigis vonzott
2012. okt. 17. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
nemtom nem sok ismerősöm van ott szal nem vok vele képben, de sztem egy jó angoltudással külföldön elég jó lehet
2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!