Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi az esély a válaszra?

Mennyi az esély a válaszra?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja küldtem a kiválasztott angliai középiskolának egy e-mail, hogy milyen lehetőségeim lennének kint tanulni. Sajnos nem kaptam azóta se választ, most meg már ugye a nyáriszünet is elkezdődött ott is. Kaphatok még e-mailben választ a nyár folyamán, vagy majd csak akkor foglalkoznak az ilyen levelekkel ha elkezdődött újra az iskola?

Arra is gondoltam, hogy mi lenne ha rendesen levelet küldenék neki postán. Az mégis csak hivatalosabbnak számít, gondolom én. Ha elküldöm, szerintetek arra kaphatok még a nyáron választ?


2011. jún. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj még egyszer emailt, hátha csak elfelejtették. Ugyanakkor a jövő tanévre már biztosan nem mehetsz, mert azokra legkésőbb május vége szokott lenni a jelentkezési határidő.
2011. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2012/2013-as tanévre gondoltam, szóval majdnem van még egy évem. Csak jó lenne, ha tudnám milyen lehetőségeim lennének, illetve miket kéne elintéznem.
2011. jún. 26. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor még nem kell paráznod. Írj még másik suliknak is, hátha azok válaszolnak.
2011. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!