Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Au pair leszek mit kérdezzek?

Au pair leszek mit kérdezzek?

Figyelt kérdés

ma fogunk beszélni(skype)a családdal,összeírtam pár kérdést,most átolvastam,a gyerekekről csak annyi infót kérdeznék hogy mi a napi rutinjuk órára pontosan.

ez elég csekély szerintem.

ti mit kérdeznétek egy 5 éves fiúról és egy 7 éves lányról?

mit fontos tudnom róluk?


2011. máj. 23. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen típusú gyerekek (könnyen kezelhetők-e), mi a kedvenc elfoglaltságuk, hobbijuk, van-e valami krónikus betegségük, amivel neked teendőd lenne, allergia dettó, mi lesz pontosan a feladatod, kell-e takarítani is, meg a gyerekekért óvodába, iskolába menni vagy csak ellátni őket, Te fogsz-e főzni rájuk stb. Egy csomó dolgot tudnék még kérdezni, de ezt biztos azért van, mert két gyerekkel vagyok itthon
2011. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

mi az a Au pair ?


bébicsősz,?

miért nem magyarul írod le ?

2011. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%

Azért nem magyarul írja, mert alighanem nincs rá rendes magyar megfelelő, meg az általános műveltséghez hozzátartozik hogy valaki tudja mit jelent



Amit én kérdeznék, az hogy miket szeretnek, mit nem, hova viheted majd el őket, egyáltalán elviheted te magaddal egyedül valahova, kell e majd tanulnod a 7-évessel, miket esznek, ilyenek hogy te takarítasz e majd, stb, amit az első írt azok jók:)

Sok sikert, mennék én is!

Melyik ügynökségnél csináltad?

2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket,most ihletet kaptam:)

aupairworld.net-en vettük fel a kapcsolatot,van még 2 család(Németo) is akikkel még a héten fogunk beszélni.

2011. máj. 23. 16:43
 5/7 anonim válasza:
0%

Azért nem magyarul írja, mert alighanem nincs rá rendes magyar megfelelő, meg az általános műveltséghez hozzátartozik hogy valaki tudja mit jelent



ne legyél már annyira okos

nem kell egyből lefikázni az embert

te biztos mindent tudsz fa* fej

2011. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Összejött végül is valamelyik? :)
2011. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen összejött,augusztusban megyek:)
2011. júl. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!