Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy tanulhatok anglai egyetem...

Hogy tanulhatok anglai egyetemen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha én angol-francia tanár szeretnék lenni, de angliai egyetemen szeretnék tanulni, pl az Oxfordon, akkor ennek mi a menete? Mi számít oda, mit kell megcsinálni, stb. Lehet ott ilyet, hogy angol-francia tanár? Kérem, valaki mgyarázza el, és ne nézzetek hülyének, sajnos még tényleg nem értem, de nagyon szeretnék. Felsőfokon beszélek mindkét nyelven és nagyon elkötelezett vagyok eziránt. Ezer köszönet.
2011. máj. 20. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Gondolom a honlapon mindent leírnak.

2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ösztöndíjjal? Annak mi a menete?
2011. máj. 21. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Párral feletted van az én kérdésem az orvosi karokról. :)


Educatio kiállításon nekem azt mondták hogy a brit állam áll minden tandíjat amit csak később kell elkezdeni visszafizetni ha a fizetésed elért egy évi meghatározott összeget ami területenként változik. A hitel 10 év után elévül. Tehát ha 9. évben kezded el fizetni akkor 1 évet fizetsz és puszi.


Felvételit le szokták oda írni, én az én kérdésemben írtam hogy orvosira mit olvastam.


Egyébként nem tudom magyar érettségit hogy számolnak át, jó lenne megtudni, az tuti hogy kell csinálni egy elég durva nyelvvizsgát amiből 800-ból vmi 700 körüli pontot el kell érni... - jó lenne felfrissítenem a nyelvtudásom :D

2011. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!