Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen jó angol nyelvű külföld...

Milyen jó angol nyelvű külföldi táborokat ismertek?

Figyelt kérdés

Lehetőség szerint európai táborokat ajánljatok.

Linkeket is küldhettek.

Tehát a használt nyelv az angol legyen.


2011. ápr. 2. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 18 éves, akkor az önkéntes táborokat ajánlom neked! A lényegük, hogy némi munkáért cserébe kapsz szállást és ellátást, egy abszolút nemzetközi csapattal laksz együtt két hétig, a közösen használt nyelv elvileg az angol, gyakorlatilag előfordul, hogy ha mondjuk szeretnéd gyakorolni a német nyelvet és más is tud, akkor úgy is beszélhettek, de alapjáraton mindenképpen egy viszonylag jó angol nyelvtudást kérnek hozzá. Nekem azért tetszett nagyon, mert egyrészt hatalmasat fejlődött az angolom, ha nem is tökéletes nyelvtannal, de tudok beszélni, nem ijedek meg ha használni kell a nyelvet, ami előtte nem így volt, aztán valószínűleg sosem lenne pénzem diákként 2 hetet külföldön tölteni, így meg viszonylag olcsón kijön, hiszen csak az útiköltség a nagyobb kiadás amit erre rá kell fordítani.

Rengeteg téma közül lehet választani, lehet gyerekekkel foglalkozni, restaurálással, beteg emberekkel, kisebbségekkel, környezetvédelemmel, tényleg nagyon sok mindennel, és Európán belül szinte bárhova lehet menni. Nyilván nem öt csillagos szállón vannak elszállásolva az emberek, de ha kicsit rugalmas vagy, toleráns, tudsz alkalmazkodni, és nyílt vagy, én mindenképpen ajánlanám, tényleg csak jót tudok mondani...

Én velük voltam: www.utilapu.org

2011. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a részleges választ, de sajnos nem múltam el 18.

De amint betöltöm jelenkezek egy ilyenre: D

2011. ápr. 2. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt tudnám ajánlani. :)

2011. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!