Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldi ( csak angol nyelven...

Külföldi ( csak angol nyelven írotatt) merre találok a neten?

Figyelt kérdés
őszintén szólva az érdekelne hogy ott a minőségében jobbak-e az itthoniaknál. a magyar szakdologazokat találtam olvastam. thesis a szakdolgozat akkor még mit kéne a gugliba írnom, mert erre inkább olyan oldalakat ad be hogy hogyan kell szakdogát írni. de én olvasni szeretném őket, már mint a készeket. informatika terén érdekelne, mert a magyar az majdnem mind arról szól hogy weblap...
2009. júl. 4. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyeneket nem nagyon tesznek fel épp azért, hogy mások nehogy lelopják. Nem tudom, hogy milyen országból keresel szakdogát, de azt tudom mondani, hogy nagyon sok nyugati országban olyan sem nagyon van, hogy szakdogát kell írni. Nekem pl. egyik diplomámat egy vizsga zárta, a másikra kellett csak írnom szakdogát, de az sem az a klasszikus magyar fajta. Inkább research paper-t szeretnek íratni vagy ahogy mondtam vizsga is sok helyen kiváltja. Szóval lehet, hogy ezért nem találsz sok ilyet...nem tudom, hogy ez segít-e, ilyesmikre gondolsz? [link]
2009. júl. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát ez nem nyert én inkább ilyenre gondoltam:

[link]

188oldalas és pdf, tehát megtartja a formáját és biztos hogy ilyen alakban adták be. bár ez doktori.

2009. júl. 5. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!