Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az egyesült államokban milyen...

Az egyesült államokban milyen jó jogászati/orvosi egyetemet tudtok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi van, hogy nehez kivalasztani egyet. Eleve azon is mulik, hogy milyen arkategoriaban keresgelsz, mert van, ami szemeszterenkent 15 ezer dollar, de akar 30 ezer is lehet. Azert nem mindegy, hogy orvos vagy jogasz. El kellene donteni, mert e 2 terulet abszolut nem vag ossze.
2011. márc. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze tudom. :) hát még ráér igazából csak előre szeretek gondolkozni.
2011. márc. 1. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat ezzel a kerdessel nem sokat jutottal elore.
2011. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jogi Harvard, orvosi, most nem jut eszembe.
2011. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a tandij 15-30-50ezer evente, az orvosin kotelezo a "gyakorlat" ahol te fizetsz, hogy foglalkozzanak veled. Termeszetesen a tandij melle szamold a lakas-rezsi-etkezes-ruhazkodas-kombot is, es akkor meg nem mentel el sehova (nincs autod, biztositas-szerviz-benzin, es nem vettel buszjegyet pl., ha nincs autod)Az egyetemn mellett sem idod, sem energiad nincs dolgozni, ez nem igazan laza oktatas mint Mo-n, hogy meg belefer egy nyolcoras munkahely feketen, hogy meg tudj elni.

Ha az egyetem adja a tanulo-vizumodat, akkor nem vallalhatsz munkat sem, max 4 orasat, es azt sem te valasztod ki, hogy hol, hanem az egyetem hatarozza meg a helyeket (altalaban az egyetemen belul)

Amugy javasolom, hogy eloszor egy magyar nyelvtanfolyamra iratkozz be, mert, ha magyarul igy irsz es ilyen szavakat hasznalsz, mint jogaszati es kisbetuvel irod egy orszag nevet, akkor nem leszel kepes az angol nyelvet egyetemi szinten megtanulni.

2011. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van. Amúgy én is amcsiba akarok kiköltözni végleg rögtön érettségi után. A Harvard Jogi karára szeretnék majd járni, ha az sikerült akkor ha lehetséges Floridában akarom leélni majd az életemet. :D Jaaa... hogy ez most off?? Xd jaj bocsi.. Végül is na: Harvard mindenképpen a legjobb jogi egyetem az Egyesült Államokban, meg a Yale is nagyon jó. Orvosit nem tudok.
2011. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!