Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges elvégezni az...

Lehetséges elvégezni az egyetemet így Franciaországban?

Figyelt kérdés

Ha beszélek elég jól franciául és gimnázium után ott szeretném elkezdeni az egyetemet. Mondjuk felvételizek, fel is vesznek, és ha ott diákmunkát vállalok, akkor fent tudom tartani magam, vagy nagyon drága így?

A szívem Párizsba húz, de tudom, hogy az drága, szívesen mennék Dijonba, Lille-be, Bordeaux-ba, Lyonba is. :)


2011. febr. 12. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mert Fo-ban csak 500 Euró félévente az egyetem, nem több ezer, mint más országokban, szóval ha mellé még munkát is találsz, és bírni fogod fizikailag, akkor nem lesz gond. DE azért nem lesz könnyű.
2011. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy meg kell érte küzdeni, de azért Franciaországban elvégezni az egyetemet nem lehet rossz dolog. :D
2011. febr. 12. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vanak kömoly ösztöndijak neze utána, kezdheted a Tempus.hu nál.
2011. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!:)
2011. febr. 14. 15:41
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha Franciaország EU tagállam nem kéne ott is ingyen lennie az egyetemnek mint nálnuk vagy akár a skótoknál? Vagy ott egyáltalán nincs is államilag finanszírozott lehetőség?
2011. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!