Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az EVIME két éves programjába...

Az EVIME két éves programjába milyen nehéz bekerülni? Esetleg akik voltak, milyen pályázatot kell írni? Milyenek az ellátások?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 19:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

Köszönöm!

Hát nekem a tanulmányi eredményem 4 éve kitűnő (10.osztályos vagyok), illetve dicséretes vagyok magyar nyelv és irodalomból, testnevelésből és történelemből (volt angolból is és kémiából is egyszer). Én is sportoló vagyok. Jelenleg atletizálok és több országos helyezésem van már. Ezen kívül fociztam, lovagoltam,úsztam és még sok más sportot űztem (ezeken kívül kb. 2-3). Magyar válogatott is voltam/vagyok ezekben a sportágakban.

Nyelvből még nem tudtam levizsgázni, de most nyáron szeretnék angolból.

A városomban már 4x nyertem jó tanuló-jó sportoló díjat.


Nem tudom, hogy ezekkel az eredményekkel versenybe tudok-e szállni. :/

2012. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy angolul mit kérdeztek a 2. fordulóban?
2012. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nekem több ismerősöm is jelentkezett idén, és teljesen belelkesítettek, hogy én is jelentkezzek, mert én pont ilyen típusú ember vagyok. Végülis nem vágtam bele, mert nem érzem magam elég felnőttnek ehhez, de talán következő évben megpróbálom. Amelyik ismerősöm nem került be a legjobb 60-ba, kifejezetten hálás volt, hogy megtanította a pályázat arra, hogy mennyire jó helyen van itt. :) Egyébként szerintem kérdezz rá az UWC-sek blogján, vagy olvasd el, amit írtak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Közölük már sokan végeztek, de akik még írják a blgojukat, biztso tudnak válaszolni a kérdéseidre. Ha nem akarsz nagyon lelkesedni, és aztán esetleg egy nagyot koppanni, akkor ne olvasd ezekt a blogokat!

2012. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
2012. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A második fordulóban sem kell mondjuk Magyarország gazdasági helyzetéről beszélni angolul, hanem ilyen nagyon alap kérdéseket tesznek fel, tőlem például azt kérték, hogy meséljek nekik pár szót a legjobb barátomról.
2012. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!