Felesleges álmodozni?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy régóta az az álma hogy külföldön tanulhasson, de ez nem sok embernek adatik meg

na most ha nekem is ez az álmom, de tudom hogy úgysem valósul fel kellene adnom, vagy küzdeni érte????


2011. jan. 25. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy milyen feltételekkel/követelményekkel jár, és úgy látod, hogy ezeknek eleget tudsz tenni, akkor ne add fel!
2011. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is külföldön szeretnék majd tanulni. De a bsc-t még itthon. :)
2011. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát de épp ez a baj, pl. nincsenek millióim, de szerintem nagyon senkinek....
2011. jan. 25. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ilyen fiatalon álmokat feladni akkor sem jó dolog. Vannak önkéntes munkák külföldön és rengeteg pályázat. Mindenesetre kitartónak, leleményesnek kell lenni!:)


Lehet, hogy elsőre vagy másodszorra nem sikerül de ha nagyon szeretnéd és képes vagy tenni is érte, nem csak álmodozni akkor összejöhet. Mit tanulsz? Hova szertnél menni és mit tanulnál kint?:)


L/19

2011. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én még csak 17 vagyok és még van 2 évem kéttannyelvű kereskedelem-marketingre járok

még nem pontosan hová szeretnék menni...

épp most nézek utánna a dolgoknak

na meg még rá is érek :P

2011. jan. 26. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Külföldön sem mindenhol fizetős a suli. Ne add fel az álmaidat!! Inkább küzdj értük!
2011. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne add fel, én is szeretnék majd kimenni, méghozzá spanyolországba, de csak az egyetem utolsó évében, vagy ha nem is akkor, de valahogy az egyetemi évek vége felé... erasmussal ki lehet menni, sok egyetemnek van külföldi kapcsolata, amikkel ki lehet jutni külföldre
2011. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jan. 27. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
látszik h nem nagyon vagy képben az egyetemekkel kapcsolatban.. külföldön ált. elég drága a tandíj, pl ahova én járok oda 2milla félévente, de van ahol 500e (természetesen forintrol beszélek) szoval elég változo mégis elmondható h vizsnylag drága. ám egyetem(itthon) ha jol tanulsz és végzel vmi közösségi munkát (HÖK,TDK stb) akkor "könnyedén" kaphatsz ösztöndíjat
2011. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondok neked valamit, en az egyik legszegenyebb csaladbol jottem, egy kis falubol, ahol mar az is nagyozasnak szamit ha a gyerek nem a korzeti iskolaban tanul. A csaladom ausztriaba kuldott tanulni 12 evesen, es jelenleg Angliaban tanulok a University of Hull-on es kint elek mar lassan 3 eve.

Soha ne add fel az almaidat es ha ko kovon nem marad akkor is kuzdj ertuk. ha gondolod irj privit es mondok egy ket trukkot hogyan lehet olcson kint tanulni (legalisan, allamilag tamogatva)

Sok szerencset az almaidhoz.

2011. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!