Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek az életcélom...

Salvia D.-csere kérdése:

Mi a véleményetek az életcélomról? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Nagyon érdekelnek a műszaki dolgok, ezért egy viszonylag színvonalas műszaki középiskolába járok. A jegyeim nagyon jók, Elektrotechnikából jó vagyok (és gyakorlatból is), meg persze angolból is. Szinte mindenből 5-ösre állok, de persze ezért rengeteget tanulok is. Az életcélom az, hogy ezt a szintet tartom érettségiig. Miután leérettségiztem, azután halasztok egy évet a főiskola előtt (úgy hallottam, lehet csinálni ilyet), ez idő alatt az USA-ban szeretnék dolgozni (csak azért, hogy tökéletesen megtanuljak angolul), majd utána ott végezném el a főiskolát is(valami műszaki főiskolát, mivel villamosmérnök szeretnék lenni). Ezek után ott szeretnék élni és dolgozni is.


Mi a véleményetek erről? Mit javasolnátok? Negatív kritikát is szívesen fogadok..


2010. dec. 23. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
nagyon sok penz kell hozza, hogy kimenj es dolgozz.. Kell egy allando lakcim, amirol kapsz igazolast.. Vizumot nehezen fogsz kapni, ha egyaltalan kapsz.. Oket nem erdekli, hogy majd dolgozol, csak az, hogy mid van, amikor kimesz.. Foiskolars nehez bejutni, ha megis a gatyad is ramegy.. Jobban jarnal angliaval szerintem..
2010. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

azért a mai világban egyszerűbb kijutni... csak ne felejtsük el az amerikai oktatási színvonalat, ami az európai nyomába sem érhet kivéve ha bizonyos intézeteknél tanulsz ami franciáknak vagy angoloknak van fenntartva.


de anglia sem rossz, nyilván

angol nyelvvel bárhová el lehet menni nem csak ilyen snassz helyekre :D és akkor ott hozzá lehetne tanulni egy 2. nyelvet. pl spanyol, francia, német (brrr.... randa, de hasznos)

2010. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább akkor Nagy-Britanniát ajánlanám. Közelebb van, EU-s, szóval könnyebb kijutni, és valamivel olcsóbb is.
2010. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Az USA-ba végzettség (min MSc), perfekt nyelvtudás és tapasztalat nélkül NEM MEHETSZ, NEM KAPSZ VÍZUMOT!!


Annyira bírom, hogy mindenki szaladgálna az USA-ba, de meg nem néznék, hogy hogy lehet oda vízumot szerezni. -.-

2010. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Leginklább pénz kell az egészhez
2010. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!