Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik a legnehezebb főiskola/...

Melyik a legnehezebb főiskola/egyetem Franciaországban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Sorbonne
2010. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
"Legnehezebb"...relatív. A leghíresebb valóban a Sorbonne.
2010. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz

Igen , én is ugy tudom hogy a Sorbonne a leghíresebb, de a legnehezebb is ?

2010. aug. 9. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy legnehezebb. Magyarországon mi a legnehezebb? Ezt sem tudjuk. Van, akinek egy vidéki főiskola is nehéz, van, aki az orvosit is különösebb nehézségek nélkül elvégzi. Franciaországban pont ez a helyzet.
2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem van...
2010. aug. 9. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom, hogy Sorbonne már nem létezik, felosztották több egyetemre. Egyébként a legnevesebb francia egyetem az École Normale Supérieure, ami Párizsban található, és a világ 28. legjobb egyeteme.:)
2010. aug. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nincs ilyen, hogy legnehezebb egyetem/ főiskola.... ez attól függ, mit akarsz tanulni.. Franciaországban tanultam, az Université De La Sorbonne Nouvelle-ben, ez elég erős...És könnyen el tudtam helyezkedni!

Egyébként a Sorbonne nevet 3 francia egyetem használja.

2010. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Atyavilág ! Te egy francia főiskolán tanultál ? :O te lehetnél a példaképem ! :O hogy kerültél be oda?
2010. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!