Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Monacoban van főiskola vagy...

Monacoban van főiskola vagy egyetem? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs legközelebb Monaco-hoz a Nice-i egyetem vna
2010. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van egyetem Monaco-ban.
2010. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél ott továbbtanulni??
2010. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még nem tudom :D

Csak francia kétnyelvű érettségim lesz és gondolkozom ilyen dolgokon:D

És milyen ott az oktatás?:D

2010. júl. 4. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Természetesen van, s Wikipedia a barátnőd:

[link]

Mivel francául nem tudok, nem tudom, hogy a francia Wikipiedia mit ír róla, de itt az egyetem weblapja:

[link]

2010. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megpróbálkozhatsz vele,de én,mint turista vtam ott és az idegenvezető mondta,hogy nem szívesen látják ott a külföldieket-bár ő konkrétan a munkavállalókról beszélt.Nyilvánvaló,hogy sokan szeretnének oda menni,mivel nagyon gazdag állam,nem kell az állampolgároknak adózni,stb.

Szerintem tanulni is csak úgy lenne esélyed,ha min.több millió forintod van erre a célra,mivel gondolom a suli nem 2 fillér és el is kell tartani magad,albérlet/koli,hazaút-ami kb 400ezer ft,mert nincs közvetlen járat(néztem én is,mert nagyon tetszett,amikor anno a sulival vtam ott és vissza szerettem volna menni)

Egyébként nagyon gyönyörű hely,nem tudom miért,de teljesen más,mint a fotókon vagy egy videofelvételen.Szép tiszta,szépek az épületek,sehol egy szemét vagy firka,mindenhol dísznövények,pálmák,zöld.És az elhelyezkedése is nagyon jó.Kicsit olyan,mintha egy amerikai város lenne,de annál sokkal zöldebb.

2011. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy divattal foglalkozó egyetemük...
2011. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszívtad, mert a képzéseket angolul nyomják:-D.
2011. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!