Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudnek egy ev alatt egy...

Hol tudnek egy ev alatt egy fodrasztanfolyamot elvegezni? Vagy meg rovidebb ido alatt?

Figyelt kérdés
Gimis erettsegim van es egy evet gazdasagi informatikusnak tanultam ,amit nem fejeztem be.Tehat meg nincsen "szakma" a kezemben,viszont nincsen 3 evem arra, hogy "csak" tanuljak.Ehhez szerintem mar oreg is vagyok , es el is kell tartanom magamat.Van valakinek valamilyen otlete?
2008. okt. 30. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, elég sok helyen, viszont nagyon, de nagyon drágák!! Valamiféle gyakorlat kell hozzá mielött ténlylegesen dolgozol, így nagyon nem lehet lerövídíteni, de azthiszem 13hónap alatt már meg lehet csinálni, de ez kb min 300e+anyagköltség+kellékek. Konkrét helyet nem tudok ajánlani, de nézz körül neten, sok tanfolyam van. De számíts arra, hogy ezek a megrövidítettek tanfolyamok és nem nappalis képzés keretein belül folynak, így nincs diákkedvezményed, és ezzel nincs tb-s stb...
2008. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szepen koszonom,probaltam a neten,de nem sok sikerrel,de akkor most kitartobb leszek.Nem baj, sot , nappalira nem is tudnek jarni(dolgozom) ebbol kene kikazdalkodnom a tandijjat.Pfff,eleg borsos az ara,de ha a 3 evi tandijjat nezzuk,mert csak esti vagy levelezo johetne szoba, akkor talan ugyan ott vagyok . Koszi :)
2008. okt. 31. 15:31
 3/4 anonim válasza:
Drégelyvár oktatási központ gyakhellyel eggyütt 250-12hó.
2009. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha levelezőn végzed a fősulit v. az egyetemet, akkor is lehetsz államilag támogatott, nemcsak nappalin. Nézd csak meg a www.felvi.hu-n. Amúgy, h a kérdésedre válaszoljak, van már fodrász suli 190.000-ért is, ha a gyakorlati helyet magadnak intézed (ami sztem általában még jobb is, mint a tanműhely). Nézd meg ezt az oldalt: fodraszkepzes.lap.hu, itt megtalálod az összes létező sulit. Remélem tudtam segíteni!:)
2009. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!