Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Origo nyelvvizsga? Vélemények?

Origo nyelvvizsga? Vélemények?

Figyelt kérdés
Ki volt ilyen tipusu középfokú német nyelvvizsgán? Milyennek találtátok? Szerintem a magnóhallgatás része az kegyetlen volt. Vélemények jöhetnek :)
2010. jan. 15. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát azért az origos nem a legkönnyebb. A szóbelijét szeretem az korrekt. Bemész kérdeznek kicsit rólad meg hogy honnan jöttél ilyenek. Utána meg jön a kép és a szituáció ennyi. Az írásbeli az szerintem szörnyű. Főleg az az 50 teszt kérdés..hát az...arról inkább nem mondanék semmit. Én most megyek majd másodjára szóbelizni origosra és másodjára írásbelizni de abból már BME-re megyek az sokkal szimpatikusabb. :)
2011. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kloy90 válasza:

Én ugyan nem vizsgáztam az Origónál, de az egyik ismerősöm épp ma volt angol felsőfokú hallás szövegértésen. Ezen felbuzdulva megnéztem a nyelvvizsga honlapján a minta feladatsorokat, és meglepve tapasztaltam, hogy a vizsgázóiktól azt várják el, hogy idegennyelvű szöveg hallgatása után /közben magyarul feltett kérdésekre magyarul válaszoljanak.


Anglisztika szakos egyetemi hallgatóként azt mondanám, hogy ez a legnagyobb szemétség, amit nyelvtanulóktól lehet kérni! Két nyelven gondolkodjon az ember egyszerre? Nevetséges követelés. Én látatlanba se ajánlanám senkinek! :)

2012. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!