Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha van egy autocad2014 vizsgám...

My name is nowbody kérdése:

Ha van egy autocad2014 vizsgám hol tudok vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi hogy a Győri Audiba egy ilyen papírral mit érek?

2013. dec. 6. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit, max segédmunkás, gyári munkás lehet egy picivel több pénzért mint a többiek. Vagy van valami nagyon jó kapcsolatod, de akkor meg tök mindegy hogy milyen papírod van.

Én mérnök infós diplomával voltam gyári munkás szalagnál, ugyanolyan körülmények között mint a 8 általánost végzettek, mert éppen nem volt más.

2013. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy pusztán egy ilyen tanfolyam elvégzésével bárhová felvegyenek, bár ha értesz is hozzá, akkor lehet.


1:

Aki elvégzi a mérnök infó szakot, és nem gdf, df, szif, stb., valamint ért is valamihez az infón belül, az talál munkát. Ha te gyártósoron dolgozol, akkor vagy a diplomád nem ér semmit, vagy tudásod nics, esetleg elmaradott környéken próbálkoztál.

2013. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" akkor vagy a diplomád nem ér semmit, vagy tudásod nics, esetleg elmaradott környéken próbálkoztál."


Vagy "csak" nő vagyok és inkább felvesznek a helyemre 10 agyhalott férfit, mert még a végén elmegyek valamikor szülni, vagy mert tuti nem dolgoztam meg éveket a diplomámért.

2013. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3:

Nekem nem nem egy programozó nő ismerősöm van, és egy sem munkanélküli. Ez pont az a szakma, ahol a legfontosabb, hogy tudsz-e.

2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!