Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógymasszőrnek tanulok....

Gyógymasszőrnek tanulok. Mennyire éri ez meg mostanság? Milyen helyeken tudok vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi értelme ennek a kérdésnek, miután már befizetted a tandíjat, és milyen választ vársz ilyenkor, és miben fog ez befolyásolni?
2013. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
főleg az utolsó kérdésre várok választ. és nekem még ingyenes volt :)
2013. aug. 7. 22:03
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom foglalkozol-e még a kérdéssel, de azért válaszolok, hátha valakinek hasznos lesz.


Attól függ mennyire éri meg, hogy mire számítasz, mennyire érdekel, stb. Nekem volt több osztálytársam is, aki azonnal otthagyta a sulit amikor rájött, hogy tanulni is kell, nem fog a két szép szeméért szakmát kapni (nálunk elég szigorúan vették a dolgokat). Én két éves képzésen tanultam, ez a leghosszabb, de még az is kevés hozzá, szóval ennél rövidebb tanfolyamra szerintem nem éri meg menni. Az elhelyezkedés vicces dolog. Elméletileg, ha normális suliban tanulsz, akkor egy csomó mindenre lesz kompetenciád (különböző fizikoterápiás kezelések, mi pl tanultunk öt féle fürdőkezelést, gyógyiszap pakolást, stb, tehát nem kizárólag masszírozni). Elméletileg elhelyezkedhetsz: kórházban, rendelőben, wellnes szállodában, szállodában, gyógyfürdőben, szépségszalonban. Gyakorlatilag: lehetsz egyéni vállalkozó, vagy ahova ismerős be tud nyomni.

2013. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!