Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Olyat hallottam, hogy aki...

Olyat hallottam, hogy aki megcsinálja a Számviteli szakot, és kezében van a Diploma erről, akkor kérvényezheti hogy megkapja a Mérlegképes-t is, igaz +-ba kell fizetni 30 v 40 ezer forintot, Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kell fizetni a pénz és vizsgázni kell a mérlegképeshez. A diplomához nem adják automatikusan.
2013. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma érdeklődtem a mérlegképes suliban, és úgy néz ki, tényleg megkapják a pénzügy számvitel diplomások vizsga nélkül!
2013. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a kérdés még , hogy a minden Pénzügy Számviteles megkapja-e , vagy pedig csak a számvitelesek ill. csak a pénzügyesek ?
2013. nov. 15. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!