Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen szakmák keresettek...

Milyen szakmák keresettek manapság egy nő számára?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok de a két szakmámban, amiket szeretek, nem tudok elhelyezkedni, mert nem egy kapós szakmák. Eddig mindig csak alkalmi munkákból tartottam fenn magam (Tesco). Most szeretnék olyanba vágni, amiben több esélyem van munkát találni, de az alkalmi munkákat nem szeretném életem végéig folytatni.
2008. jún. 25. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én is hasonlóan vagyok. Jogász vagyok, de esélyem sincs elhelyezkedni. Valami kapós szakmunka kéne ( mert a diploma egyátalán nem kelendő) ÉN szinte egyfolytában az álláskereső portálokon, újságokon lógok, és rengeteg könyvelőt keresnek. Én lehet hogy ebbe beruházok. Sok helyen keresnek masszőrt, gyógymasszőrt, de pl körmöst, fodrászt, kozmetikust is. Vagy nagyon kelendő most azt, hogy ha elmész fordítóirodába tolmácsnak. Ez a másik amin én gondolkodom. Most sajna ennyi jut csak eszembe.
2008. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajna nekem sem jött be a diploma, pedig szeretem, arért tanultam. Most csinálom a másodikat, mert azt is imádom. Ezekután valami rövid szakmát elsajátítani nem lenne nagy "meló", de muszály, ha egyenlőre meg akarok élni.Nem bánom hogy nem azonnal kezdtem szakmunkásban, de lehet hogy mégis ott kötök ki:)A könyvelés nálam sajnos szóba sem jöhet, az ilyenekhez nem vagyok elég reálos, ezért van két humán szakmám:) De valami kétkezi szakma nagyon érdekelne.
2008. jún. 25. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a fodrászok eszméletlenül jól keresnek. Számlát nem adnak, nem kell elszámolniuk semmivel, dől a lé. :) Én mondjuk pasi vagyok engem nem vonz, de csak ajánlani tudom.


Gondolj bele mennyi hajat csinálnak meg egy nap és ezek mennyibe kerülnek.

2008. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában rengeteg wellness szállodát, fürdőt nyitnak. Oda sok kozmetikus, masszőr, manikűrös, pedigkűrös, műkörmös kell. Esetleg egy wellnes és spa menedzser képzéssel egy ilyen komlexumnak a vezetője is lehetsz.
2008. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
HE HE HE KUR..RA MEGÉRTE A DIPLOMA MI? AZTÁN EGY SZAKMUNKÁS JOBBAN KERES MINT TI, MEG TALPRAESETEBB AZ ÉLETHEZ MERT NEM 32ÉVIG PADBAN ÜLT.....
2009. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az utolsónak meg annyit reagálnék, hogy igaza van a munka-keresés kérdésében, sajnos én már megbántam hogy nem előbb egy szakmunkát tanultam ki. Viszont egyetem alatt rengeteget utaztam, sok-sok olyan élményben volt részem amit nem biztos hogy feláldoznék. Mellesleg ezeket már 2 gyermekes anyaként már lehet nem tehetném meg és bocsi de még csak 27 éves vagyok, nem pedig 32!
2009. okt. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!