Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ezek közül a szakmák közül...

Ezek közül a szakmák közül melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Vállalkozási- és bérügyintéző

Nonprofit menedzser

Logisztikai ügyintéző

Ügyviteli titkár

Pénzügyi és számviteli ügyintéző

Irodai asszisztens


Most érettségiztem és kijelöltem egy sulit ahol a fent említett OKJ-s képzéseket akarom megjelölni. A sorrend ugyanez. Az 1. tetszik a legjobban. Ezek mennyire betöltött szakmák, mennék velük vmire? Vélemények?



2013. jún. 26. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már Pénzügyi és számviteli ügyintéző érdekel mehetnél mérlegképes könyvelőnek is arra elég nagy a kereslet.
2013. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ezek a szakmák vannak a suliban. Ezek közül kell választani
2013. jún. 26. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Logisztikába is bele lehet mélyedni. Arra is van kereslet és szerintem ez van annyira egyszerű szakma hogy autodidakta módon is tudod utána magadat képezni, vagy a cég ahol dolgozol képez majd téged tovább
2013. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Pénzügyi és számviteli ügyintéző képzés hasznos lehet, ha a későbbiekben mégis belevágnál a mérlegképesbe. Nonprofit, logisztika témákban nem vagyok jártas, de az ügyviteli titkárt és az irodai asszisztenst azért nem ajánlom, mert ha valaki később titkárt/titkárnőt keres magának, arra a pénzügyi vagy a vállalkozási ügyintézős végzettségeddel is tudsz majd jelentkezni, fordítva azonban nem működik.
2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!