Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Bartender/Mixer tanfolyam...

Bartender/Mixer tanfolyam Debrecenben? Van OKJ-s? Mennyire éri meg? Mennyire nehéz elvégezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy mixer tanfolyamot Debrecenben, azt szeretném megtudni, hogy OKJ-s képzés-e, mert ha jól tudom akkor 23 éves korig az ingyenes. Na meg persze mennyire nehéz az elméleti, illetve gyakorlati része, de főként az elmélettől parázom. Sok időt vesz-e el, mert egyetem mellett csinálnám, és minél rövidebb idő alatt szeretném letudni. Valakinek tapasztalat esetleg?

2013. márc. 26. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
bármixer OKJ-n az elmélettől félsz? Menj el inkább lapátolni te paré
2013. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elméletet mindenhol tanulni kell, de gondolom te ezt tudod, hiszen biztos valami agyoniskolázott lehetsz :) esetleg szólíthatlak dr. úrnak? és akkor maradjunk is a témánál, gondolom azt is tudod, nyilván tudod, hiszen ez triviális, csak én lehetek ilyen kis buta, hogy a szeszes italok hogyan készülnek, pontosan mit tartalmaznak és mással összekeverve milyen elegyet adnak. de ez csak természetes, ezeket mindenki tudja, ez amolyan veleDszületett reflex. kíváncsi lennék te elvégeznéd-e :)
2013. márc. 27. 23:02
 3/4 Rockdealer válasza:
Szerintem nem fogsz olyat találni ami ingyenes,sőt az Okj-s tapasztalataim szerint drágább is.Az elmélet nem olyan nehéz,főleg ha érdekel,én 5 hét alatt abszolváltam.
2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még csak 20 vagyok és ez lenne az első OKJ-m, szóval nekem ingyen lenne. néztem egyet, a Bols-t az jó lenne, mert hetente 3 órányit kell ott lenni, szóval egyetem mellett simán belefér, sőt.. :D csak az 95+15(vizsgadíj) rugó
2013. márc. 30. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!