Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetnék zumba oktató?

Hogyan lehetnék zumba oktató?

Figyelt kérdés

Pontosan hol tudnék elindulni?Vannak ezekre tanfolyamok?Akárkiből lehet zumba oktató?(persze nem két bal lábas)

Mennyi bekül? Vagy van külön tánciskolákhoz is külön ilyen tanfolyam aztán onnan nagy való valószinűséggel tudsz abba a tánciskolába oktatni?



2013. márc. 1. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

írd be a GOOGLE-ba hugy "zumba edzőképzés" és ott keresd meg azt ami a városodhoz közel van(edzőképző helyet).vagy ha már jó ideje csinálod akkor már csinálhatod magad is(ez annyira nem ajánlatos)

ez az én véleményem,de én nem látom értelmét ennek a ZUMBÁNAK mert a mi osztályunkban minden lány ezt csinálja(amit ők csinálnak azt én úgy látom hogy ideg görcsük van és ezért mozognak ilyen furán).de remélem te a te tudásod nem ilyen lesz. :)

2013. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 1. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
de rendesen tanítsd ezt a zumbát.ne úgy mintha valami idegrándulásuk legyen a gyerekeknek
2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez ugy néz ki hogy vannak kötött koerográfiák amiket eltáncolunk,csak az oktatoknak elég profin kell tudni,de valszeg az lehet hogy az osztálytárasid kevés orán voltak még és nem tanulták meg rendesen :).
2013. márc. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!