Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyis tanfolyam jelentkez...

Munkaügyis tanfolyam jelentkezési sorrend. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a munkaügyinél 4 tanfolyamra, de a felvételi időpontok eltérőek, van amelyik márciusban van, van amelyik májusban. Mi van olyankor ha egy májusit előbb jelöltem meg mint egy márciusit és felvesznek a márciusira de a májusi felvételijén még nem voltam? akkor mehetek a márciusi tanfolyamra vagy buktam az egészet a májusi miatt?

1. Tanfolyam, felvételi: március 18.

2. Tanfolyam, felvételi: május 23.

3. Tanfolyam, felvételi: március 28.

4. Tanfolyam, felvételi: május 5.


Szóval ha pl a 3-ra vesznek csak fel, akkor ugye még nem voltam a 2-ik felvételijén...ilyenkor mi van?


2013. febr. 27. 15:30
 1/3 anonim válasza:

Melyik megyében laksz? Én is jelentkeztem. Szerintem ez a felvételi napjától függ, úgy értem neked 1. tanfolyam majd 3. tanfolyam majd 4.tanfolyam és végül 2tanfolyam. Gondolom ha felvesznek a legelső felvételis napon, akkor arra kell járnod, ha nem mehetsz a 2. felvételire és így tovább. De kérdezd meg a kirendeltségen, ott tutira tudják! Amúgy mikre jelentkeztél ha szabad tudni?


22/l

2013. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Zala megye

1. Valutapénztáros+német

2. Szállodai portás, recepciós+német

3. Gyógyszertári asszisztens

4. Tb és bérügyi szakelőadó

Te mikre jelentkeztél?

2013. márc. 1. 21:57
 3/3 anonim válasza:

De jók!!! Nálunk nincs is az első 3 amit írtál :( pedig ezekkel lehet is kezdeni valamit.

Én kisgyermekgondozó-nevelő és gyógymasszőr.

Kb. ezek vannak itt nőknek, a többi elég pasis szakma :(

2013. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!