Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy is van ez az 5+1-es...

Hogy is van ez az 5+1-es rendőr képzés? Anyagilag megéri rendőrnek tanulni?

Figyelt kérdés
Olyan embertõl várom a választ, aki ezt elvégezte, vagy oktató. Szóval elõször is megtaláltam a Szegedi Rendészeti Szakközép Iskola honlapját. De úgy láttam, hogy ott csak a két éves képzésrõl írnak. Kíváncsi lennék a hat hónaposnak a felvételijére, magára a képzésben lévõ tárgyakra-tanulmányokra, fizikai elvárásokra, vizsgákra, az anyagi dolgokra (a képzés közben szállás,kaja, esetleg tandíj), az elvégzése utáni elhelyezkedési lehetõségekre, valamint fizetésre, esetleg tovább képzésre.

#5+1 képzés #rendõr képzés
2013. jan. 21. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a "Szakközép Iskola" és "tovább képzésre" találmányodat elolvasva azt gondolom, abszolút alkalmas volnál rendőrnek. Anyagilag mindenképpen megéri... :)
2013. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki, valami értelmesebb, és bővebb választ tudna adni?
2013. jan. 24. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy döntöttél?

Engem is érdekel az ilyen képzés.

2013. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!