Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2F! Mibe kerül a szerződésbont...

2F! Mibe kerül a szerződésbontás a webtervező szakon ha a kezdő csomagot átvettem a regdíjat befizettem de órák még nem kezdődtek el? Niki Győr

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy tesztlapot töltetnek ki veled. Ennyi. Velem anno itthon kitöltették.
2009. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Velem is itthon töltették ki, elég gagyi kérdések voltak.


Niki, majd írd meg mi lett, sikerült e elintézned!

Ninu

2009. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hali!

Mindenképpen megírom a végeredményt. Velem itthon csak megnézetett egy lapot, de nem kellet sem aláírnom, sem kitölteni semmit!És elvileg 27-én mennék "szintfelmérőre".

Majd meglátjuk hogy alakul.

Üdv

2009. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sziasztok! én tegnap írtam alá a szerződést a fent említett iskolával. de éreztem h vmi nem stimmel és utána néztem a neten. rábukkantam fórumokra és csak úgy dőlt a panaszáradat! meg is bántam h belementem a dologba! nincs nálam a szerződés, alattomos módon elvitte magával az ügynök. így nem tudom pontosan mi van benne az elállással kapcsolatban, de sztem a 8 napon belüli felmondás most is érvényes! mit gondoltok erről? viszont ha már vki átvette a csomagot vagy letelt a 8 nap akkor sztem szinte esélytelen jól kijönni belőle, anyagi veszteség nélkül!
2010. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!