Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2F! Mibe kerül a szerződésbont...

2F! Mibe kerül a szerződésbontás a webtervező szakon ha a kezdő csomagot átvettem a regdíjat befizettem de órák még nem kezdődtek el? Niki Győr

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 11:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
ha te fizettél már nekik, akkor szerintem semmibe. Csak sajnos elbukod a már befizetett pénzed.
2009. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Olvasd át jól a szerződést -elég cselesen fogalmaznak.

8 munkanapon belül elállhatsz a szerződéskötéstől, akkor visszafizetik a regdíjat-mivel már átvetted a csomagot, gondolom ez már nem él.


"Amennyiben a csomag átvételét követően, de a tanfolyamkezdést megelőzően kerül sor a szerződés felbontására, úgy az valamennyi tandíjelőleg-részlet,valamint a tandíjhátralék 3/9-ed részének megfizetésével jár"

Magyarul ki kell fizetned a "csomag árát"-ezt hívják ők tandíjelőlegnek,plusz a hátralék 3/9-ét.


Ravaszak nagyon, engem is behúztak, azóta is bánom.

Jól nem lehet belőle kijönni.

Ninu

2009. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült jól kijönni belőle, szerencsére:) Én csak regisztráltam asszem 15.000 forint volt. És utána meggondoltam magam, mert utánanéztünk az iskolának. Nem bánom, nagyon nem, így visszakaptuk 1 hónapnyi levelezés után a 15.000-et.
2009. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Előttem szóló: a csomagot te átvetted?
2009. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk csak kint volt a fickó, aláírtuk a szerződést és a papírokat ideadta. Utána átolvastuk és utána olvastunk és benne voltunk a 8 nap gondolkodási időben és rájöttünk, hogy ennyit nem ér.


Ha a csomag postázása és a szerződés megkötése között nem telt el 8 nap, akkor arra hivatkozhattok akár bíróságon is. Megmondjátok, hogy a 6. napon kaptátok meg a csomagot, amikor már le akartátok mondani, de megjött a csomag és nem tudtatok mit tenni. De eu csak akkor jó kifogás, ha tényleg nem telt el a 8 nap az aláírás és a kézbesítés között.

2009. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Sziasztok!!

Sajna én is beléptem ebbe a tarsaságba :(! Most az a helyzet, hogy letelt a 8 nap,de a csomagot még nem vettem át!Az lenne a kérdésem, hogy mik az esélyeim arra, hogy elfogadják a kérvényemet a szerződés felbontásáról, mivel megszűnt a munkahelyem és nemtudom fizetni a részeletek!?

Üdv

2009. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Furcsa egy banda ez a 2f, az agresszív "marketingjük" során a törvénytelen eszközöktől sem riadnak vissza sajnos... Igazi hiénák. Érdemes nem is kezdeni velük, sokszor munkaügyön keresztül is megszerezhető ugyanaz a képesítés, és nem kell 100-400ezer közti összeget csengetni egy olyan szakmáért, amit egyébként papír nélkül is végezhetnél.
2009. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

sziazstok!

Még egy valami eszembe jutott!A szerződés elején az áll, hogy a sikeres teszt elvégzése után a felek megegyeznek a jövetkező pontokban...

Na most az én szerződésem kb 1 hónapja van a kezemben, de ilyen tesztírásra majd csak 27-én mennék!Akkor most ez a szerződés hogy lehet valós?

Üdv

2009. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem töltöttél ki tesztet és ezt bizonyítani is tudod. Tehát nincs náluk a teszted:) Akkor eltértek a szerződéstől. Mondd fel az egészet, ha tudod, én nagyon ajánlom.


Egyékbént az a teszt 100%-os lett nekem:D

Mondta a csávó, hogy nem látott még 100%-os tesztet, pedig eléggé gagyi volt:) Sztem, mindenkinek ezt mondják.

2009. aug. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hali!

És a teszt írásban történik?Én elvileg 27-én mennék vmi szintfelmérőre, de persze nem megyek, meg ma adtam fel nekik ajánlva a kérelmet, hogy szüntessék meg a szerződést!

Üdv

2009. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!