Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központos tanfolyam?

Munkaügyi központos tanfolyam?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Ez az amiért pénzt kapunk, azt mondták, hogy 57.000 ftot, de állítólag vonnak le, így 42.000 marad. Mivel másik városba kell mennem, mert itt helyben nincs semmilyen tanfolyam ezért az utazás igen sokba kerül. Állítólag adnak 90%ost. Ez hol érvényés? Lakhely és iskola közt vagy mindenhol? Egyik ismerősöm aki volt már ilyenen azt mondta, hogy valami pecsétet kell kérni utazáskor és akkor megfizetik hónap végén. Neki lenne igaza? Nekem az 1. verziót mondták a hivatalba. Meg az ismerősöm azt is mondta, hogy nem kapunk diákigazolványt. Akkor hogy oldjam meg, napi 2000 ft lenne az út, egy hónapban 40.000 még ha meg is térítik, akkor is pénz nélkül maradnék. Vagy adnak diákot? A pénzt mikor adják, hányadika körül kb?

És még egy: hány ilyen tanfolyamra lehet jelentkezni, amiért fizetnek is? Köszönöm.


2012. aug. 23. 15:57
 1/6 verde válasza:

Bruttó 43080Ft jár a tanfolyam időtartama alatt +90%-os utazási kedvezmény+a tanfolyam ingyenes( képzés díja+tankönyvek+vizsgadíj). Az utazási kedvezmény a lakhelyed és a képző intézmény települése között érvényes. Az utazási kedvezményre jogosító igazolást megkapod a tanfolyam kezdetekor, így csak 10 %-ot kell fizetned a bejárásért.

Diákigazolvány a suliba van, álláskeresőként nincs ilyen.

Elsősorban azért kell jelentkezni tanfolyamra, hogy segítsen az elhelyezkedésben, nem egymás után menni a tanfolyamokra. A jelentkezéskor rangsort állítanak fel, ha már voltál valószínűleg hátra kerülsz. Egyébként nincs megkötve, hogy hány tanfolyamon vehetsz részt. Sok sikert!

2012. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Remélem fölvesznek, ez lesz az első.
2012. aug. 28. 19:45
 3/6 anonim válasza:

Helló!


Én a felől szeretnék érdeklődni,hogy nem-e tudja valaki a weboldal címét ahol utána tudok nézni megye szerint az induló tanfolyamoknak (barátaim nézegették a honlapot,de nem írtam le a címét),mivel én is szeretnék jelentkezni ilyenre,ha van megfelelő tanfolyam! Köszi!

2012. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Menj be a munkaügyi központba, ott vannak kitéve papírok, hogy mik az aktuális tanfolyamok. Én legalábbis ott találtam rá.

2012. szept. 1. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Sikerült a tanfolyam? :) Milyen? :)

Holnap megyek regisztrálni és félek valamiért. Nem tudom miért :D

2012. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

helo.

www.munka.hu

2013. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!