Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Minerva, efeb, atalanta,...

Minerva, efeb, atalanta, számalk? Tapasztalatok? Melyiket válasszam ha okj-s képzést szeretnék?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 10:55
 1/9 anonim válasza:
Én tavaly jelentkeztem az EFEB-re, kiiratkoztam a másik sulimból és tanévkezdés előtt 1 héttel szóltak, hogy nem indul a képzés. Szerintem nem voltak korrektek. Ezek alapján nem ajánlanám.
2012. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi...köszi hogy írtál.)
2012. aug. 8. 11:02
 3/9 A kérdező kommentje:
milyen képzésre jelentkeztél?
2012. aug. 8. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
számalk egész jó
2012. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soter-line :D
2012. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miért röhögsz a soter-line kiírásakor?:)
2012. aug. 9. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az Atalantába megyek, ha minden igaz. Szerintem az okj mindenhol okj. Ergó ne várj tőle sokat sehol sem.
2012. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én EFEB-es tanfolyamra jártam, az én esetemben teljesen korrektek voltak. Tavaly jártam és társadalombiztosítási ügyintéző tanfolyam volt.
2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sammy89 válasza:
Ha OKJ-ről van szó, mindenképpen az EFEB-et ajánlom. Nagyon jók a visszajelzések a tanfolyamaikról és a képzés minőségéről is
2015. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!